KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9205031
nr 920 5031
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Teckningar, Roger Risberg (1956-2011), 2 st, kulspets, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:07:02
21/10 15:05:41
100 kr
26/10 00:05:52
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg